svins

prosim poradte:kdyz mam v praci ucet na nekoho jinyho kvuli exekuci,muzou mi i prez to sebrat penize??

cely rok nic a ted mi prislo na ucet o 5 tisic min,je to tedy mozne kdyz to neni primo muj ucet a navic me nikdo neupozornil?dekuji mockrat za kazdou radu.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Postihnout se může pouze Váš účet nikoliv někoho jiného.

To by pak exekutor mohl zablokovat účet místo dlužníka nějakého bohatého podnikatele, aby zaplatil za Vás.

Problém bude asi muset řešit skutečný vlastník účtu

svins

a neni mozny ze by mi to treba sebrali jeste pred tim nez to poslali na ten ucet??dekuji za odpoved