Voko

Prosím poraďte jak si mám vydělat peníze??

Je mi 13 let a chtěla bych si koupit psa a jak někdo ví tak pes není zrovna levná záležitost. Prosím poraďte jak si mám vydělat tak 3–4000 tisíce korun. Prosím poraďte.

Nejlepší odpověď
iceT

Ve 13 letech těžko,ale dá se sehnat štěně na inzerát,je spousta takových co darují štěňata,jen to chce prolézt inzerci.Ovšem druhá věc je ta…jakého psa chceš a není to jen o tom koupit si psa,i do něj musíš investovat;tzn­.veterinář a případné léky,jídlo,hrač­ky,pelíšek apod dalších dejme tomu 15 let.

Další odpovědi
Quimby

Pes nestojí jen 3–4 tisíce. Musíš mu koupit vodítko, pelíšek, kost…+žrádlo, očkování a když se mu něco stane tak se nedoplatíš u veterináře.
Ve 13 si legálně vydělat nemůžeš.
Počkej ještě pár let, už jen kvůli tomu psovi.