Prosím poradte jak se toho zbavit

věříte na něj? já jsem ho vyvolala a zjevil se mi za stromem - chlupatý shrbený 3 metry mel a dlouhé drápy a dívu se na čarodějky.. když se bavím o uplnku tak se mi pred uplnkem v uplnku a po uplnke mam 4 škrábance-ruka wendiga. první to byly modřiny, potom pidi škrábanečky, a stupňuje se to, bojím se, že umřu. Hrozně se bojím.. chci... aby to tak nebylo..děkuju moc moc moc

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Co to berete, já chci taky:)

Další odpovědi:

Zlatý

Nejde o tzv. eidetismus? Źivé představy, bdělý sen, až halucinace? Otázka, jak k nim došlo?
Nemusí to být jen drogy, ale i zběsilý tanec, nějaký obřad, dlouhé stání na sluníčku, nemoci, hypnóza...

Pokročilý

:-D :-D :-D tady někdo srší vtipem, nebo je úplně ožralej, popř. jestli něco viděl, tak si asi šlehl, ne? :-D

Bronzový

Lysohlávky ještě nerostou:

Bronzový

Je to blázen,hoďte na něj síť!!!!

Zlatý

A je to tu zase. viz. otázka zde na odpovědích: existují v blázinci počítače?

Bronzový

Budte v klidu,nechte se zavřít do Bohnic,tam mají ve zdech proti nim ochranu,žádné stromy.
Stejně obdivuju,jak v hrůzném zážitku dokážete odhadnout 3 metry,potěš,kdyby se narovnal...
A ty ruce vám taky zabezpečí,aby vás už nemohl poškrábat,dají vám je do takových pěkných rukávků, silných, nepropustných, horší je,že se rozepínají jen za zády...

Těbůh.

DOBRÝ DEN.JESTLI TO MYSLÍTE VÁŽNĚ,PAK Z VAŠI ZPRÁVY NENÍ VŮBEC JASNÉ O CO SE JEDNÁ.JESTLI JE TO LEGRACE,PAK VÁS DŮRAZNĚ UPOZORŇUJI,ŽE SE ZLÝMI DUCHOVNÍMI BYTOSTMI SI NELZE ZAHRÁVAT.SKUTEČNĚ VÁS MOHOU OVLÁDNOUT A ZABÍT.ZAJ-PO

Zdroj: OSOBNÍ SKUŠENOSTI A ZNALOSTI

Bronzový

Já teda nevím jak vy ostatní,ale já jsem vůbec nepochopila co chce anonym poradit..Jsem z toho trochu "mimo mísu".

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 870
Zlatý quentos 862
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 474
Zlatý marci1 460
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.