Mona___

prosím poradte jak přemluvit rodiče, aby mi babička koupila Ipad 4 za 12 tisíc. Rodiče mi to nechtějí dovolit. nechápu

prosím poradte jak přemluvit rodiče, aby mi babička koupila Ipad 4 za 12 tisíc. Rodiče mi to nechtějí dovolit. nechápu proč.

Nejlepší odpověď
www

Rodiče plně chápu a jejich postup jen chválím. Ani já netuším, proč by muselo mít dítě školou povinné tak zbytečně drahý mobil a navíc placený jiným, babičkou ! Proto neporadím a ani nechci. ☹
Názor

Další odpovědi
Pepa25

IMHO by měli rodiče přemluvit babičku, aby tě nerozmazlovala. Takovéto drahé hračky by si měl člověk kupovat, až si na ně vydělá …

tencosepta

Co takhle si vydělat sám/a? Aspoň si pak toho ajpodu budeš vážit. A buď ráda, že máš takové hodné rodiče, to se každému nepoštěstí.

led

Plně tě chápu, vždyť babička z důchodu nemá problém ti za pouhých 12tisíc korun koupit Ipad, aby si konečně mohla žít a být člověkem. Vždyť, kdo nemá Ipad, jakoby nežil a ten už vůbec není ani člověkem. Ale …
zamyslela ses nad tím, z čeho si babička kupuje stravu, čím platí činži za byt a energii, za co si sem tam koupí něco na sebe a hlavně, kolik ji stojí léky a lékaři? A to nemluvím o její výdajích na dárky a sladkosti pro tebe …
  Zkus popřemýšlet, zda není lepší, zůstat bezIpadovým člověkem se spokojenou babičkou a rodiči, nebo být Ipadovec, ale bez nejbližších příbuzných.

huxa

www-iPad není mobil, lahny-dokonce ani počítač

Tazatelko, zcela chápu rodiče, chtějí ti koupit iPad air, ovšem ty s neposkvrněnou duší, se bohatě spokojíš se starší generací a nechceš rodiče tolik vysávat, ovšem jdeš poté na to špatně přes babičku, raději nech rodiče, ať ti koupí ten nový.

marci1

Babička a 12 tisíc Kč ? Souhlasím s Tvými rodiči. Po čem budeš toužit, až budeš dospělá ? Nevyznám se v cenách tohoto zboží, ale jistě se dá koupit vhodný Ipad i za méně peněz. Jestli máš babičku ráda a já věřím, že ano, nebudeš po ní chtít koupit takovou drahou věc. 🙂

crissi

Podle toho jakou máš babičku. Zkus být hodný, pomáhat s domácímy pracemi a hlavně ŠKEMRAT, ŠKEMRAT A ŠKEMRAT!!!!!!!!!­!!!!

anonym

Chápu tvoje rodiče.Děti si mají hrát venku a ne sedět u počítače (Ipadu).Rodiče se snaží rozvíjet tvé motorické shopnosti a aby jsi měl na zadku mozol od sezení doma.
Doplňuji:
chybička se vloudila…má být…SCHOPNOSTI A NE ABY…

Nevíteto?

Já se v cenách těch Ipadů nevyznám, ale myslím že to tví rodiče nechtějí koupit, protože je to pěkně drahý 🙂, nebo jim to přijde zbytečný, když už máš něco jiného podobného. Vůbec se nedivím, že nechtějí, aby ti to kupoval někdo jiný. Víš kolik babička třeba potřebuje peněz na léky apod.? Přece nechceš připravit babičku o celej důchod? :D Mě to přijde dost drahý na to, aby ti to kupoval někdo jiný kromě tebe samotného, nebo rodičů (pokud na to mají a souhlasí s tím). Jinak tví rodiče neznám, nevím co na ně platí, možná si budeš muset počkat, až si na to budeš sám moct vydělat.

arygnoc

nechápete, lebo nepoznáte hodnotu peňazí.
spočítajte si, ako dlho by ste musela na ten mobil pracovať ako brigádnička za 60 kč/hod (napr. ako hajzel baba, umývačka verejných wc).

:-Q

vertigo

Obávám se, že Tvůj hodnotový žebříček je napaden červotoči.

ivzez

Nevím, kolik ti je let, ale podle vyjadřování
tě tipuji na žačku základní školy.

Rodiče na rozdíl od tebe vědí, kolik dnes co stojí,
znají babiččiny možnosti a nechtějí tě rozmazlovat
zbytečnostmi.

Pokud nerozumíš názorům rodičů nebo nechápeš jejich zákaz,
bylo by na čase si s nimi sednout a o všem si v klidu promluvit.

Něvěřím, že by tě rodiče nechali tápat,
pokud uvidí z tvé strany opravdový zájem.

mojitek

nechápeš proč ti nechtějí koupit zbytečnost za 12 táců??? :D