kuřecí

Prosím poraďte, co pro dárek pro rodiče?

Vím, sice je to tady hodněkrát, jenže všechny odpovědi jsou většinou jako kup jí svíčku kup a kup…jenže já nechci nic kupovat. Chtěla bych vyrobit něco praktického, a to VYROBIT a né kupovat, uvědomuju si, že i když měco mamce či taťkovi koupím, pořád je to za jejich peníze, i když kapesné je moje. A tak chci udělat něco, co je potěší, nebo co využijí, poraďte prosím.
Táta- je mu 41… pracuje jako jednatel pískovny, má rád ryby a lodě,…vodní typ

Mamka- 39..... je to neobyčejná osoba… je nejde to popsat, mám jí strašně ráda a je nejdůležitější na světě… má ráda teplé podzimní barvy.....

Nejlepší odpověď
Drap

Těžké cokoli vyrobit za pár hodin bez přípravy. Snad jen namalovat nějaký obrázek.

Další odpovědi
cz

Tak taťkovi něco malého, přívěsek na klíče z čehokoliv, co tě napadne. To proto, aby se mohl občas pochlubit. U mamky je to těžká volba. V podstatě to může být cokoliv. Ničím nepohrdne protože dárek bude od tebe. Zvláštní záložku do knihy, minutové vajíčko do kuchyně, ozdobu, rodinnou fotografii v rámečku.. .. Dárky od dětí se trošku liší od těch které si dávají partneři. Někdo si potrpí na skromnost a praktičnost a dárky z obchodu pod stromečkem jsou pak k dokreslení. A nebo i malý dárek udělaný nešikovnou rukou je opravdový.