Prosím, poraďte co je to za součástku, případně její náhradu. Horní řádek: ZO103 MA, Dolní řádek: S324.Předem děkuji.

Uvedená součástka je tvaru tranzistotu např.BC v plstu. Je z elektronické regulace z lednice s mrazákem typu ARDO. Jako tranzistor je neměřitelná. Pravděpodobně řídí spínací prvek A338. Za radu předem velmi děkuji.Zdeněk Váša, Sokolov.

Odpovědi
ferda60

Měl by to být triac od firmy Thomson.
Zapojení vývodů najdi pod „Locate DataSheet“ na stránce dole uvedené.
V gme.cz mají ZO107MA nebo MAC97A8 jako přibl. náhradu.

Zdroj: http://www.da­tasheet4u.com/html/Z/­O/1/ZO103MA_ET­C.pdf.html