pavluš

PROSÍM PORADTE CO DĚLAT?

MÁM ZAPLATIT EXEKUCI 1000KČ Z ROKU 2006,S PŘÍSLU­ŠENSTVÍM CCA 20 000 NEVÍM OVŠEM KOMU JSEM DLUŽILA,VÍM JEN,ŽE POHLEDÁVKU 1000 ODKOUPILA MBA FINANCE JESENÍK

Odpovědi
Johny_r

Na jednu stranu podstatná informace nyní je, že teď dlužíte MBA Finance. Na druhou stranu, dotyčná firma by Vám měla být schopna sdělit, za co dlužíte a od koho pohledávku koupila. Takhle by si každý mohl vymyslet, že mu něco dlužíte.
Teď už si trochu vymýšlím, ale předpokládám, že dotyčná firma by také měla být schopna nějak dokázat, že skutečně něco dlužíte.