lucara

Jde to nějak zařídit abych měsíčky na dovolené nedostala?

Měsíčky ještě nemám pravidelné, mám je už asi rok. Ani jednou nepřišli po určité době, vždy přijdou úplně nepravidelně, např. po dvou až třech měsících. Zítra letím na dovolenou a poslední měsíčky jsem měla před dvěma měsíci. Mám hrůzu z toho že je tam dostanu, vybavená sice budu ale nikdy jsem nepoužívala tampon. Beru si pro jistotu i tampony, ale stejně se bojím. Navíc tam nebudu s mámou, takže by to bylo ještě horší. Je první zavádění tampónu tak hrozné? Jak dlouho vám to trvalo? Jde to nějak zařídit abych měsíčky na dovolené nedostala? Myslíte si třeba, že když tam bude jiné klima nebo tak že je nedostanu? Prosím poraďte!

Odpovědi
zzzzz

Zařídit to nejde, ale nestresuj, nebo to dostaneš právě kvůli tomu stresu:-((

Tampony si rozbal, přečti si návod a vyzkoušej si jeho zavedení, máma ti poradí:-))