PetrHO

PROSÍM PORADTE

PROSÍM PORADTE,je mi 15let. Mám problém s tím že se mi třesou ruce. Normálně ne,(doma,když držim vodu ve skleničce tak ne) ale jak mile mám dělat něco před lidmi, podepsat něco třeba u doktora, nebo když čtu něco z papíru před lidmi tak se strašně ten papír klepe, říkat referát, dělat nějaké pokusy v chemii.. strašně se mi začnou klepat ruce .. co s tím ? prosím proadtě bojím se že mě to bude orhožovat v mém povolání ( chtěl bych jít na dokotora,vete­rináře,záchra­náře jedno z toho. Děkuju moc

Nejlepší odpověď
mosoj

Zajdi ke svému lékaři a svěř se mu . On ti poradí.
Můj syn měl tytéž problémy.
Po vyloučení vážnějšího onemocnění se podávají léky které ti pomohou. Můj syn je nyní zcela bez problémů.

Další odpovědi
Drap

Nejlépe bude navštívit odborníka. Pomoci by měl psycholog. Pokud nemáte školního, tak jistě ve svém okolí nějakého najdeš.

marci1

Podobný dotaz a odpověď : http://psycho­logie.cz/pribe­hy-ctenaru/tres-rukou-cim-peclivejsi-jsme-tim-vice-stoupa-nase-napeti/