Questman

Prosím poradíte název písničky?

Zpíval ji jeden chlap s kytarou a ofinou v Česko slovensko má telent v minulém díle (3.11.). Jaro Slávik mu řekl že nějaký producent říkal že někdy je lepší použít citát než říci pravdu a vyhodil ho.
Ta písnička je celkem nová, je tam text …fantastic…all you.., tak nějak.
Doplňuji:
Ano, a pískaná část té písničky byla jednu dobu znělkou reklamy na Prima family, v té reklamě létal nějaký horkovzdušný balón.

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Tohle je nejspíš ono :) http://www.you­tube.com/watch?v=SDTZ7iX­4vTQ když si to přetočíš na 2:52, dostane se ti části přímo z reklamy.