hanulka11

Prosím poradíte mi? Začal se mi objevovat na obrazovce vždy ,když se přihlásím na mejl

tento rámeček ? Nevím co s tím ? Jak se to tam vzalo? Máte to taky?Mám to ignorovat nebo jak to mám zlikvidovat ?
http://img.na­dapenny.com/t20/120­35/nadap060447263­690232.jpg
Doplňuji:
Tak jsem si změnila prohlížeč a je to pryč a já všem děkuji…ještěže vás tu mám …dííííky

Nejlepší odpověď
Terryle

Jo, explorer je paranoidní potvora. Taky mi to vyhazuje, když ho výjimečně spustím. Bude to chtít nějak změnit nastavení, ale zatím jsem se k tomu nedokopala.
Doporučuju zkusit jinej prohlížeč – třeba Google Chrome je fajn: http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/proh­lizece_a_rozsi­reni/on-line/chrome/
Doplňuji:
To jsem moc ráda, že jsme poradili. Snad už od toho bude pokoj :o}

Další odpovědi
briketka10

taky bych si dala jiný prohlížeč přesně jako radí Terryle já vůbec Explorer nepoužívám a mám klid dělá jen problémy..

záleží i na OS mám VISTU, Mozzillu Firefox a používám jen Google..

Petra09

Ahoj ja to tam mam od dneska taky a tak koukam ze vtom nejsem sama a stve mi to tam ale taky bohuzel nevim co stim:(

www

Na Seznamu sice zatím ne, ale kdesi jsem to už taky párkrát viděl. Podle mne je to věcí prohlížeče. Klidně si vyzkoušej obě možnosti, antivir s bránou tě chrání. Trvalé odstranění jsem zatím neřešil, mělo by to ale snad být v nastavení prohlížeče pro Seznam.

Michal Kole

Nejspíš na seznamu zvýšili zabezpečení to je jen dobře