Majda99

Prosím poradíte mi nějaký český nebo slovenský krimiseriál, detektivku? (Od roku 2000 prosím)

Doplňuji:
Jako např. Policajti z centra nebo Kriminálka staré město

Nejlepší odpověď
Nazdar Bazar

Proč až od roku 2000 ? Nejlepší detektivky byly právě velmi staré.

Malý pitaval z velkého města
hercule poirot
dobrodružství kriminalistiky
hříšní lidé města pražského
clona
kriminálka anděl
expozitura
cirkus Bukovski
policajti z města

Pokud ti nevadítrocha propagandy tak zkus i 30 případů majora zemana.

Další odpovědi
zzzzz

Já znám jeden slovenský Město tienov, nikdy jsem to neviděla, ale mamka to sledovala, a říkala, že je dobrý:-))

Awe

Souhlas s Nazdar Bazar…Staré jsou prostě top a nejen kriminálky.Upřímě bych nešel na film z české produkce jsou to sračky.Ale staré československé a české jsou prostě TOP mezi filmy a seriály

lota

Co třeba Clona? Recenze nic moc, ale je to nové: http://magazin­.aktualne.cz/te­levize/recenze-prvnich-epizod-serialu-clona/r~e3a751a­4cf5611e388a00025900fe­a04/

Snoopy1500

Já bych tedy taky spíš doporučila ty starší jako Hříšní lidé města pražského nebo Dobrodružství kriminalistiky. A taky nechápu proč jenom český a slovenský. Hercule Poirot i Slečna Marplová jsou suprový a z těch novějších koukám třeba na Castla.