Doli$h

Prosím poradíte jakou zrcadlovku Canon do 15tisíc?

Chtěla bych si pořídit ňákou kvalitní zrcadlovku od značky Canonc aby dobře fotila jak u profesionala a nebyli s ní žádné potíže, ale zatím nevím jakou. Kdybyste byli tak hodní a poslali mi nějaký odkaz a nebo z vlastních skušeností mi něco pověděli byla bych moc ráda :). (do 15 000Kč)

Nejlepší odpověď
mosoj

Do 15 000,– Kč je jedině EOS 1100d a ten nedoporučuji. Ještě se dá sehnat
o něco dražší EOS 600d s objektivem IS II !!! To je již lepší. Ale fotku jenom foťákem neuděláš, ale přemlouvat tě nebudu.
To označení objektivu IS II je důležité pro kvalitu fotek.
Doplňuji:
Tak ještě jednou, seťák je jednou bez označení IS II a po druhé s označením IS II.
Ten s označením IS II je na seťák velmi dobrý.
http://www.di­gimanie.cz/ar­t_doc-BF6D7492CE91C­CD8C1257896005CCE8E­.html

Další odpovědi
Hlada

Nejde ani tak o foťák jako o objektiv. Tělo EOS 600D je kvalitní, snadná obsluha, výklopný displej je praktický. Z vlastní zkušenosti ale EF-S 18–55 nedoporučuju. Jestli zatím na víc nemáte, tak si ho kupte, ale z druhé ruky. Lidé se jich houfně a levně zbavují.

muculak

Mam 350 D. spokojenost. Iso do 1600. Kamos ma 600D a je asi o neco lepsi. Myslim ze nahrava i video coz 350 nedela.

venkovan

Proč zrovna Canon. Copak v této ceně nejsou jiné stejně, ne-li lepší fotoaparáty?