NellyP

Prosim poradit kostym nan tabor.

Dobry vecer pojedu v lete nana tabor s tematikou ‚filmy‘ nemate napad na nakej holcici,jedno­duchej,zajima­vej,originalni kostym. Ktery jen co nejlepe s znameho filmu, spise nee detsky
Doplňuji:
Rikala jsem ne detskou takze princezna vazne ne, fantomas je pro kluka :) spise naky znamy americky film jsem v puberte princezna vazne neenni nic pro me.

Nejlepší odpověď
iceT

Bella z Twilight,i když asi těžko okolí pozná za koho jdeš,když neměla upíří zuby,ale šlo by použít podobný make-up a sehnat si kontaktní čočky.Nová Červená Karkulka by tě neoslovila?Červené paleto s kapucí by se snad sehnalo,nebo latexový obleček ala Underworld.....

Další odpovědi
Hamon

Vedel bych jednoduchy, levny a originalni, ale ne pro tebe. Eva ze Stvoreni sveta :D
Originalni kostym a znamy film se, podle mne, vylucuje.

Drap

Princezna se zlatou hvězdou, Fantomas, Kleopatra....­..........fil­mových postav je přece nepřeberné množství

anonym

„Jednoduchej“ – tak jdi ´za´ jednookou Elle (Daryl Hannah) z Kill Bill…
😉
Asi sama víš nejlépe, na jaké filmy koukáš – z nich si nevybereš?

aramah

To je těžké sama nevíš co chceš. Do prázdnin na něco příjdeš.A pokud ne, máš smůlu.
A co Edvard? :D

led

Trosečník…
na sebe dáš kombinaci šatstva a co příroda dá.