mamča526

Mám nový telefon s androidem a nemůžu ho rozchodit. Když chci telefonovat zhasne mi hned display. Jak to rozchodit?

Když chci telefonovat z mobilu NEW Smartphone S720, zhasne mi hned display, nemůžu hovor ani ukončit, nevidím na display, je černý.

Nejlepší odpověď
kapka

Taky mi to mobil začal dělat. A polohou to u mne teda není. Displej se aktivuje, když dvakrát zmacknete tlačítko, kterým se displej běžně zapíná a vypíná. U me to tak je. Zkuste to. Napište jestli to pomohlo.

Další odpovědi
Quimby

Ujisti se, držíš telefon správně. Dotykové telefony mají totiž senzor většinou někdě nad displejem. Když hovoříš a přiblížíš se třeba uchem k telefonu, tak displej automaticky zhasne, aby sis uchem něco nezmáčkla.