mirran

Prosím porad'te mi,proč mi po vypnutí svítidla problikává úsponá žárovka?

Odpovědi
Michal Kole

To je prý normální, protože kondenzátorem protéká nějaký maý proud, který žhaví, pokud je to moc tak je lepší žárvku vyhodit nebo reklamovat – mohlo by dojít i k požáru

Mapel

Úsporka má elektronický startér a v něm je problém. Cena úsporky je daná právě tímto startérem. Čím menší cena, tím je kvalita horší a tím i problémy. Může být i problém ve vedení a připojených spotřebičů. K určení přesné závady je málo informací. Takže jen dohady.

honza19hk

měl jsem takto zářivku a řekl bych že to je zmetek z výroby.

led

Michale, nemá náhodou vypínač pri vypnutí prerušť elektrický obvod? Prirodzene má odpájať fázu, nie nulák.