Prosím, pomůžete mi někdo s písmem na FB?

Na Facobook-ovém profilu jsem nešťastně stiskla při chatu kombinaci někerých kláves…snad Ctrl a ??? a zmenšilo se mi písmo-všede, v celém obsahu. Nevíte prosím, jak dostat zpět velikost alespoň jak je zde na odpovědích? Děkuji Anna

Nejlepší odpověď
KdoSiOdJinud

měla by pomoci klávesová zkratka ctrl++ (slovy CTRL a zároveň klávesa +), + myšleno to nad písmenkem Q :)

Opakem je ctrl±

Další odpovědi
bubukaa

ctrl+ posouvej kolečkem u myši a zvětší se na jdenu stranu a na druhou zmenší