Katie :-)

Prosím pomozte vejdou se mi dvě morčata do klece o rozměrech: na délku 58–60cm na výžku 30cm a na hloubku 38–40cm děkuju

mám klec a sní i morče chtěla bych ji pořídit kamarádku budou mi stačit rozměry na délku 58–60 cm na hloubku 38–40cm a na výžku 30 prosím co nejrychleji 🙂 děkuju

Nejlepší odpověď
Drap

Vejdou, ale příliš velký rozměr pro spokojený život to nerni

Další odpovědi
anonym

Vejdou,ale je to moc malý prostot na žití.

iceT

Asi si budeš muset pořídit víc morčat,když ti je klec sní…:-)
Doplňuji:
rozměry klece jsou pro dvě morčata malé,už chápeš?

Katie :-)

no já teď jsem nějak nepochopila jak to myslíte že to je malé nebo že je to moc velké jsem málo chápavá

Katie :-)

omlouvám se ale nějak jsem nepochopila odpovět mohl by jste mi to napsat jinak ? jsem málo chápavá 🙂 děkuju Kačka