PROSÍM POMOZTE, problém s PC! Nejdou mi vytisknout některé fotky, systém mi hlásí : stránkovací soubor je příliš malý.

Velmi prosím šechny, kdo mají ponětí, co s tím mám dělat. Je to má diplomová práce, přičemž některé fotky a obrázky se vytisknout a jiné ne. Bohužel, těch, které se nevytisknout je asi 60 a jsou pro mou práci velmi důležité. Prosím, pomozte co s tím…

Nejlepší odpověď
Hlada

V odkazu máte návod, jak změnit velikost stránkovacího souboru v XP. Doporučená hodnota je 1–1,5 násobek RAM.

Zdroj: http://www.pcpo­mocnik.cz/c/nas­taveni-windows/kde-zmenit-nastaveni-strankovaciho-souboru.htm