Prosim pomozte mi sbalit holku

Chtěl bych se zeptat jak ma oslovit hpolku ktera se mi libi ja ji taky ale mam 85 porcent sanci ze s ni budu chodit . Moc byhc ji chtel ale dneska jsme mel takovou tremu ze sjem se ji vyhibal a ona se na me nastvala tak sjem ji koupil darek a zitra ji ho chci dat ale nevim jak ji mam oslovit ani o cme se pak bavit jak poznat ze ji mam dat pusu ze ji mam obejmout a tak prosim help (je ji 12 a me 13)

Odpovědi:

Bronzový

to je dobrý být si jistý na 85% To už teoreticky nepotřebuješ pomoc. Jinak nepřemýšlej nad tím, jak jí dát pusu nebo jí obejmout. Pokud ji budeš chtít obejmout tak ji prostě obejmi, nebo ji řekni, že by jsi ji rád objal, že by tě to potěšilo u srdce.

(hlavně se nebát mluvit. když to neřekneš, tak to je jako kdyby se to nikdy nestalo a ona ani nebude vědět, že ji chceš obejmout. Pochop, že se očekává první krok od kluka a to teoreticky staví holky vždy do výhody)

co se pusy týče, a chceš mít jistotu, tak až se budete třeba objímat nebo něco, tak sleduj její oči. pokud se ti bude dívat do očí déle než 4-5 vteřin, bude se culit, nebo bude mít rozšířené zorničky, a přitom ti koukat třeba na pusu, nebo se bude kousat do rtu. není žádný univerzání návod, takže budeš muset improvizovat...

upřímně já na tvém místě bych se nestarala o vztahy ale o pravopis. Občas se nějaká ta chybka vyskytne aléé...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.