Edita454

Prosím, pomůžete mi najít název vícedílného filmu odehrávajícího se v Austrálii, kde se těhotná žena ztratí v poušti?

Odehrává se v Austrálii, už si přesně nepamatuji děj, ale šlo tam o to, že těhotná žena se ztratí v poušti, najdou ji křováci, pomohou jí přežít, a pak díky nim objeví diamantový důl. Pak se na scéně objeví zřejmě její bývalý partner a chce ji o důl připravit. děkuji všem za pomoc.

Odpovědi
iceT

Na totéž jsem se před lety ptala i já a nedávno jsem si koupila knižní předlohu.
Název zní Planoucí pobřeží.

Edita454

hrozně moc děkuji!!!!!! nedávno jsem si na tento film vzpomněla a ne a ne si vzpomenout na název a bez toho jsem to nedokázala najít. Už jsem si to na netu našla a brzy se na to s chutí podívám. ještě jednou děkuji za odpověď.

iceT

rádo se stalo