hornik.

Prosím pomozte… co je to za amer. film, neznám NÁZEV

Na začátku děje přijede do amerického města sužovaného místními gangy bratr na návštěvu. Ten herec má takový pomačkaný obličej s knírem a hrál i v kowbojkách. Nějak na B. A ti „pouliční grázli“ na které je policie krátká mu rozbili vůz. Koupil si v obchodě nějaké zbraně. Bydlel v domě ve kterém měli většinou staří nájemníci strach. Kolikrát jim tam vlezl nějaký týpek a bral jim co potřeboval. Situace se začla vyhrocovat sdělením vrchního policisty který zavolal onoho návštěvníka – jo ten jeho bratr byl zastřelen když přijížděl. A ten polda mu zabavil zbraň nebo mu něco zakázali. V domě kde se báli tak začali vyrábět pasti na zloděje, třeba na zem dali desku s hřebíky nebo něco ostrého se vymrštilo do okna kudy lezl. A pak se ti důchodci nasrali a jeden vytáhl ze skříně pořádnou pušku a začala přestřelka. Pár jich padlo, a nakonec myslím že se střílelo na ulicích jak ve válce a že to ten návštěvník vyčistil. Dostal myslím pochvalu. Ten herec už nežije, ale neznám jeho jméno (Bronson to asi nebude) ani název filmu. Víte co je to za film?
Doplňuji:
Díky dědo!

Nejlepší odpověď
dědapetr

Názvy jsou dva Přání smrti a nebo vidět rudě tech filmů asi 5 dílů.CHarlet Bronson je jméno hlavního hrdiny.