SkillikCZe

Rozjela bz se mi hra GTA 4 na grafickou kartu ATI Radeon HD 3650 ma rozhrani Direct X 10. 1?

Ahoj mohly by ste mi poradit jestli by se mi rozjela hra GTA 4 na grafickou kartu ATI Radeon HD 3650 ma rozhrani Direct X 10. 1 Dekuji

Odpovědi
postcd

Ano,Je dostatecna

Doplňuji:
google: gta 4 system requirements
ukazuje že i 256mb karta je minimum, takže toto by mělo na slabší grafický detail jet

postcd

člověka to nenapadne, ale stačí hodit typ grafiky do googlu a k tomu připsat jméno hry. je vysoká pravděpodobnost, že na světe je již někdo kdo tu hru se stejnou grafikou hrál a podělil se o zkušenost.

google: radeon 3650 gta 4
jsou tam i videa

překlad do ČJ: google translate