Naty777

prosím pomos s minecraftem (specha to ) pls :(

hraju minecraft a neco zmáčknu vůbec nevím co ale od te doby mi blbne ovladani klavesnice, ale jenom v minecraftu :(. Treba když píšu na cedulku stačí jednou kliknout na W a napíše se mi 7X :(. PTEJTE SE NA VSECHNO CO CHCETE JA VAM ODPOVIM PROSIM MOC POMOZTE :(

Nejlepší odpověď
www

Podobné otázky ti lehce zodpoví na herních stránkách, třeba Doupě.cz. Je jich ale víc, stačí vyhledat: minecraft fórum.

Další odpovědi
tom004

Tak se Tě ptám,proč se neptáš na nějaké stránce,kde jsou podobní nadšenci. Jistě by uměli poradit daleko fundovaněji.

Ewíík

Pomoc !! Ne pomos