Nikuška

Prosím pomooooc! :D..varila jsem karamel-z cukru, a pochopitelne mi ten hrnec a pomůcky nejdou umít!

PROSÍM O RADY!
Doplňuji:
DĚKUJU MOC! =) =D nakonec sem zjistila, diky vam vsem ;), že to staci dat pod horkou vodu a on se sam odrozpousti =D =) a sleze!

Nejlepší odpověď
kropitko

Nechat odmáčet,,

Další odpovědi
anonym

Kontejner. Alespoň byl v mém případě.

ReHu

Vodu, zahřát a rozpustit.

anonym

Ponorit do varici vody,usazeny karamel zmekne,a pockat chvily do doby kdy se budou moci ponorit ruce a vydrbat dratenkou.

hanulka11

To znám moc dobře, vždy myslím,že raději kastrůlek vyhodím, ale chce to teplou vodu a pomalu zahřívat a postupně se to odvaří/seškrabuj ze stěn,jak se to bude zahřívat/