Lily321

Prosím pomoct. Mám učebnici ve škole..:// a budeme psát písemku a nevíte kde najdu str 73. učebnice (Njv) Studio D a1

Doplňuji:
Já vím se spolužákama jsem se bavila ale oni jí tam mají také..ale já jí potřebuju protože budeme psát v úterý a já v pondělí nejdu do školy..mno ..potřebuju to :(

Nejlepší odpověď
briketka10

jsi divná jen proto, že sem dáváš
takovou otázku a my jako máme
odpovědět jo ??
máš si nosit pomůcky domů co
na to říct :(
Doplňuji:
no bo bo :))

Další odpovědi
Lucijej

Co takhle zkusit spolužáky, aby ti to ofotili a poslali mejlem?
Doplňuji:
Bo tak to si budeš muset do pondělka, až si nějaký spolužák vyzvedne učebnici.
A příště si nos knížky domů.

Děda Louda

Hledal bych mezi stránkami 72 a 74.

Mikynka

Zkus říct spolužákům ať ti ji ze školy vezmou a pokud nebudeš doma ať ti ji dají třeba do schránky.