tomáš007

Prosím pomoct

Železo je prvek, který má značku...... Vyrábí se ve vysoké peci, do které se dává železná ruda, vápenec a ...... Po odlití je surové železo tvrdé a křehké a proto se dále zpracovává na ......
Tam kde jsou tečky dopňte slovo prosím. Předem děkuji.

Nejlepší odpověď
hanulka11

ještě ses nenaučil vyhledávat …když si zadáš do googlu železo tak se ti objeví

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/%C5%BDe­lezo

a tak vše co potřebuješ najdeš a dej si s tím práci a nechtěj ,abychom ti to do detailu vypisovali …stejně to máš domácí úkol

Další odpovědi
IK

Fe
koks
ocel

trochu si víc věř, nepanikař, pokud tě nic nenapadá tak hledej, když se zmýlíš budeš si to líp pamatovat pokud to bude tvoje práce než když to opíšeš.
Příště nadhoď nějaký vlastní návrh co by tam mohlo být ať víme kde máš problém.