lenka.seda

Prosím pomoc, z tohoto testu jen úlohy 8,9,13,14,15 nevím poradí někdo?

Nemusíte to počítat jen mi prosím poradte jak na to!
http://obaka.cz/wp-content/upload­s/2011/08/Vzo­rovy_test_Mate­matika.pdf

Odpovědi
Conchus

Ty jsi líná holka. Co kdyby ses začala učit. Nikdo tě nebude pořád někam postrkovat a vodit za ručičku.

IK

Lenost je relativní pojem…budeš muset vydržet následky formulace otázky.
I když navazuješ na předchozí vysvětlení, přidej odkaz, jinak je každá otázka samostatný celek.

Doufám, že se ti ve škole povedlo úlohy ostatním objasnit.