Gami.Pet

prosim pomoc strasne se bojim :,(( prosim pomoc strasne se bojim :,((

Kdyz sem na youtube zadala the sims 2 tak dole bylo neco slenderman horor jako v the sims i kdyz to bylo krealene bala sem se a pak ze zvedavoati jsem si do googlu napsala slender man a na jedne strance jsem se malem po… Strachy je mi 12 ale i tak se bojim. Wikipedie me troxhu zklidnila ale dnea neusnu pry se vyziva v nasem straxhu a ja mam kasel o tom tam take neco bylo. Nebo ze po nem patral muz a zmizel pry ten s. Vyvrazdil jeho rodinu a jeho nechL na zivu. Mamce se to bojim rict. Rikam ji vse a furt a ona uz je s toho frk ma i svoje problemi.. Poradte a prominte za chyby pisi rychle na dotykaci..
Doplňuji:
Vubec jsem nevedel kdo je to slenderman proste nekdo hraje sims 2 a udel z toho pribeh pak po shlednuti sem to jmeno vygooglila a pak sem se zacala bat.. Video bylo trochu strasidelne hlavme tam dala desivou hudbu..

Nejlepší odpověď
anonym

Když se bojíš a víš o tom, tak proč na to koukáš? Ve dvanácti letech bys měla mít tolik rozumu, že bys měla chápat proč jsou některé věci hold jen pro dospělé. Prostě starší umí takové zážitky jinak rozumově zpracovat.
A možná bys to měla mamce říct, třeba ti blokne PC a budeš mít čas na psychickou regeneraci!

Další odpovědi
terry

Tak na to nečum

Drap

Nemáš se dívat na horory. Strč si hlavu pod polštář.

M.

Škoda, že Slendy není reálný. To by hned byly děti hodné..

chocapik

vzpomeň si na harryho pottera 3 ridikulus: najdi si nějakou směšnou verzi smích je nejlepší lék

pl4toon

koukni na to ještě jednou, třeba se přestaneš bát, až zjistíš, co je to za pitomost :)

k.l.e.a.r.

V klidů;) Slenederman je fake…oficiálně to přiznal ten kdo to vymyslel :D