muhamed

prosim pomoc spadl mi tablet

pred asi pul hodinou mi segra hodila tablet z okna myslel jsem, ze ho chitim ale spadl na travu v obalu. Tak sem ho chtel zkusit zapnout ale to uz neslo spusti se bila obrazovka s carkama a pak se to vypne. Tady je odkaz kde jsem to nahral co to dela. http://www.you­tube.com/watch?v=rni­Ow1tKR0k&featu­re=youtu.be
Doplňuji:
no ja jsem ho koupil na aukru za 2000 bude to porad levnejsi?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Mapel

Uz nepujde opravit

Opravit lze vše, ale v tomto případě bude levnější koupit nový.
Doplňuji:
Takovéto opravy představují tak dvojnásobek prodejní ceny.

Další odpovědi
anonym

Pujde

to vypadá na zlomenou základní desku,tady pomůže jen servis,ale levnější bude koupit nový

Lucaso

Uz nepujde opravit

Doplňuji:
Moc šancí bych si nedával, že to půjde spravit za pár kaček… A navíc to vypadá, že ránou se tam něco zlomilo – asi grafická karta.

Razza

Uz nepujde opravit

Kašli na to, kup si novej, třeba tekovej tablet Nova I10E s 9" LCD stojí jen 3000 Kč (plus nějaký drobný). A jestli chceš nějakej levnej, tak za 1600 dělají 7" verzi.