Gami.Pet

Prosím pomoc, jak vytisknout ?

Jelikož to neumím s tiskárnou tak se vás chci zeptat, jak mám z googlu vytisknou obrázek ? mám tiskárnu Canon děkuji předem :)
Doplňuji:
mosoj:dík za ochotu, ale bohužel jsem zjistila že nemáme barvu :D :(

Odpovědi
mosoj

Buďto to obrázek je a pak půjde zkopírovat ( třeba na plochu a odtud vytisknout). Pozor ale většinou jsou to obrázky rozměrově a datově malé, takže při tisku to nebude žádná kvalita. Nebo to obrázek není , pak si ho nějakým programem vystřihni ( W 7 má program výstřižky), ulož opět na plochu jako jpg a vytiskni.
Doplňuji:
Pošli odkaz. Kouknem na to.

Dochy

Nechápu dotaz. Já v IE mám třeba v kontextové nabídce (pravý klik) „vytisknout obrázek“