Pokročilý

Prosím pomoc co je to za nemoc u mého psa?

Dobrý,
můj es labradorský retrívr se chová poslední dva dny divně...chci říct že nepřijímá potravu,nebo jako předtím už neběhá ale většinu času jen leží a někdy jakoby tak mručí hhh....nevím jak to napodobit.Mé fence je 9 let a nikdy sem si u ní něčeho podobného nevšimla a nevím co je to za nemoc.Samozřejmě,dnes jedeme navštívit veterináře ale i tak děkuju za všechny rady a tipy :-)
Doplňuji:
Děkuji všem za tak moudré odpovdi...psala sem že s ní zajedeme k veternáři ale chtěla sem vědět alespoň co mám čekat...mimochodem už sme byli na veterině a je to zánět v děloze,teď ještě musíme počkat jestli přežije operaci...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Snad si nemyslíš, že někdo zodpovědný se zdravým rozumem bude diagnostikovat psa na dálku?
Navštiv co veterináře! Devět let je u retrívra poměrně vysoký věk a může to být cokoliv.
Doplňuji:
Zánět dělohy (pyometra) je častý problém u starších nekastrovaných fen.
Co dodat?

Další odpovědi:

Zlatý

Příčin může být celá řada a byť by tu byli samí veterináři, bez prohlídky a dalších informací ti neřeknou nic konkrétního.

Zlatý

Fenka už je stará.

Všetko ide, len treba chciet. Podobný prípad sa stal známej, keď sa s podobným problémom obrátila na internetovú diskusiu. Ukázalo sa , že pes bol nesvôj preto, lebo majitelka má v rodine malé dieťa, ktoré sa so psíkom hralo. Dieťaťko ochorelo a muselo do nemocnice a pes to vycítil. Návšteva dieťata so psíkom vyriešil celý problém.

Diskuze k otázce

Zlatý

zzzzz

Pejska je mi líto, snad to dobře dopadne. Také mám labroše.-))
Tady ale opravdu nešlo hádat, mohlo to být cokoliv.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.