AlexaMasova

prosím pomoc

Vase sms zaslana na pevne cislo +420541428833 byla dorucena 09.12.2013 07:10:58 v hlasove podobe. Vase O2.
tohle mi napsal můj operátor,ale mne to došlo už včera a a já sem dnes nic neposilala jenom včera. pevná linka něco stojí tak bude se mi to furt načítat na fakturu?

Nejlepší odpověď
brillant

Zavolej si bezplatnou linku operátora a ten ti to určitě vysvětlí.

Další odpovědi
Dochy

Opravdu byla už včera doručena, nebo jen odeslána? Zpráva po odeslání zůstává v systému a systém se periodicky snaží na to číslo dovolat a přečíst ji. Doručena bude až když se systému opravdu podaří ji někomu přečíst…