Avatar uživatele
Petromila

Prosím odstranit zápach z plastové dozy po česneku.Děkuji Pe­tra

Doplňuji:
Je to skleněná doza VACSY od FIRMY ZEPTER.Děkuji mockrát za vaše bezva odpovědi:-)). Petra

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anonym, elektrikář, tom004, Banshee před 4663 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

natoč horkou vodu a nalij ocet nech vychladnout a opakuj v případě potřeby

já osobně /někdo to nesnáší/ bych kápla trochu sava do vody a vymyla a pak opláchla normálně vodou

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Plastové dózy
Plastové dózy nebo misky rády přejímají pach svého obsahu, pachu se zbavíte, když do nich dáte kávovou sedlinu, uzavřete a necháte přes noc účinkovat, káva zápach zneutralizuje. Na zápach z plastových nádob pomůže také namočení na 2 hodiny do vody s citrónovou šťávou. Pak nechat několik hodin na přímém slunci.

Doplňuji:
tom004 má pravdu,dodnes nemohu dostat z bílé pl.dózy rantl od rajské omáčky.

Zdroj: internet

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Plast vyměnit za sklo.Jednou jsem vyzkoušel všechno,co mi kdo poradil,a nakonec došlo k výměně za sklo,a je klid.U těch plastů je problém v tom,že ne všechny jsou stejného chem. složení,takže odstranit,u něk­terých,jakýko­liv pach,je problém.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Zápach z plastové dozy spolehlivě odstraníš jedině její likvidací. V tvém případě to ovšem asi bude nějak jinak, protože máš plastovou dozu ze skla. Zajímavé řešení.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Petromila

Omlouvám se !!!!!!!!!!!!! Nejedná se o dozu,ale o víčko dozy. Děkuji
NEMYSLELA JSEM SI,ŽE TO BUDE TAKOVÝ PROBLÉM!!!!!!!!!­!!!!

před 4662 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek