Barbora9

Prosím o zkušenosti – dobré i špatné – s firmami, které realizují zahrady. Okolí Prahy.

Nejlepší odpověď
Bob2

Celou zahradu máme realizovanou od Baobabu, měli jsme vlastní představu a na té jsme stavěli. Celkově hodnotím velmi dobře, výsledek je podle našich představ a komunikace byla bezproblémová.
Koukněte na stránky mají tam vše srozumitelně vypsané www.baobab.cz

Další odpovědi
ahold

Podívej se tady: http://www.nej­remeslnici.cz/c/na­vrhy-a-realizace-zahrad-921/praha
Doplňuji:
Na těhto stránkách jsem hledala firmu na rekonstrukci koupelny a právě díky recenzím jsem si vybrala. A dobře.