led

Prosím o vysvetlenie koľko bodov môže dostať (nie dať) uživateľ za 1 deň.

z mailu
4. Bodovací systém
Na základě posledních zkušeností jsme připravili menší úpravu bodového
systému:

  • zjedodušení bodování za odpovědi, nově bude 1 bod za každé kladné

hodnocení (palec)

  • bude stanoven maximální limit přidělení bodů od jednoho uživatele za

den (pro získání většího množství bodů za den bude potřeba kladného
hodnocení od více uživatelů a tím bude spravedlivěji vyjádřena kvalita
příspěvků)
na stránke: http://www.od­povedi.cz/bodo­vani
sa síce niečo hovorí o bodovaní. Tabuľky sú pekné, ale nehovoria, koľko môže užívateľ dostať.
Ale možno pre jazykovú barieru som to nepochopila. 🙂
Preto prosím o naozajstné vysvetlenie.
Prečo nemôžem dať niekomu na známosť, že jeho príspevok ma zaujal?

PS. mne je jedno, akým znakom – bez hodnotenia – môžem pochváliť príspevok. Ale chcem to dať nejako najavo.

Odpovědi
anonym

to nebude jazykovou barierou,já to taky nepochopila,tak se snažím aspon poděkovat

led

kde zmizla miroslavstová odpoveď?

led

burak, miroslavst
http://www.pe­loton.cz/files/i­mages/Palecna­horu.jpg
už som mala o svojom IQ pochybnosti, ďakujem

kapka

Led, já tu zase pár dní nebyla a teď jsem tady z toho jelen /nebo možná laň/, že nemůžu hodně lidí palcovat. A taky jsem se na to chtěla zeptat, kolik teda za den může člověk dostat palců.

anonym

Led četla jsem to několikrát,ale ani jednou nepochopila,a přesto doufám že nejsem se svým rozumem tak špatně