prosím o vysvětlení..

může mě někdo vysvětlit,když mám nehodu a hlasil jsem ji na Policii,jak je možné že ještě dřív něž dopraváci jsou na místě lidé s autem NEHODY nabízejí odvoz do servisu atd..kde se e o mé nehodě dozvědeěli když jsem volal pouze na Policii.Při poslední nehodě se na místě objevily tyto auta 3 zasebou

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Odposlouchávají provoz na linkách tísňového volání.

Další odpovědi:

Stříbrný

Většinou mají u policie kamaráda,který jím zavolá při nehodě.O zisk se pak podělí.U nás před domem celé dny jeden takový sedí v asistenční Oktávce a čeká až mu nahlásí nějakou nehodu.

Bronzový

Určitě nevyužívat jejich služeb... Většinou jde o předražené odtahy. Pokud je to škoda nad 100 000,- Kč tak je třeba vyčkat do příjezdu policie, aby vše zaprotokovali.

Bronzový

Spoustu z nich prostě jen jezdí, zajišťují dopravní tzv. servis (tady je to ucpané, tady ne...) a mj. řeší i toto. Setkal jsem se s nimi a v podstatě na mě narazili náhodou tím, že jeli kolem. Pokud vím, tak je vždy nějaký pomyslný okrsek, kde jezdí jejich auto a sleduje co se děje.

Co se jejich služeb týče tak záleží na tom, na koho natrefíš, jsou firmy co se tě snaží obrat, také ale existují i poměrně normální společnosti, které tyto služby poskytují za normální ceny...

Zlatý

zcela určitě nejde o náhodu"že jeli okolo"-blbost. Měl jsem 2 nehody(malé,viník se zdráhal uznat vinu tak jsem volal ). A pokaždé "náhodou" jeli okolo -a byli tam dřív než švestky..

Stříbrný

dostanou echo popř monitorují policejní frekvence.Zkušený radista si poradí.
No já bych jejich služeb nevyužil.když jsem měl před 2 lety nehodu při které jsem převrátil Tatru 813 8x8 na kruháku tak tam byly taky vlekmi rychle,já jim říkám že techniku na vyproštění a odtah mám svoji(druhou tatrovku) tak mě říkali že to budu mít bez starostí když to dám jim.Já říkám nas! proč budu platit nějakou firmu když si to můžu vytáhnout a odtáhnout sám.

Diskuze k otázce

anonym

Už jsem o takových praktikách slyšel dříve. Že by odtahová služba odposlouchávala rádiové kmitočty policie?

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 574
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.