Mohu poprosit o vyplnění dotazníku do školy?

https://docs.go­ogle.com/forms/d/1_9in05­Pu4vbWzSwBwnPz1pX9RhGqi1­GJ5kl0QCF6OlY/vi­ewform?usp=sen­d_form
Děkuji Opraveno promiňte.

Nejlepší odpověď
quentos

  • nerozumím slovu „jáký“
  • ve 3. otázce nejde zaškrtnout více než jedna možnost
  • u dvou z otázek je jakási záhadná „Možnost 1“, co to je? Zkusil jsem to zaškrtnout a už to zaškrtnutí nejde zrušit.

Jinak v rámci možností vyplněno.

Další odpovědi
Drap

Vyplnil jsem a po odkliknutí naskočilo :
Formulář dobrovolný
Formulář „Formulář dobrovolný“ již nepřijímá odpovědi.
Pokud si myslíte, že jde o omyl, zkuste kontaktovat vlastníka formuláře.

Mc Merkurion

… můžeš,ale nelze,píše mi to toto: „Formulář dobrovolný
Formulář „Formulář dobrovolný“ již nepřijímá odpovědi.
Pokud si myslíte, že jde o omyl, zkuste kontaktovat vlastníka formuláře.“

RyuzakiKate

Hehe, jsem zvědavá, kolik lidí ti zaškrtne „jiné“ v otázce o pohlaví :)