Prosím o upřesnění, jak změnit prostředí ie8 tak, aby bylo jako ve verzi ie6? Předem děkuji, František

Odpovědi
blesk26

To se obávám, že nepůjde. Pokud vím, tak jediné, co IE dovoluje je upgrade na lepší verzi. A vzhledem k tomu, že ie8 používá záložky a ie6 ne, nemyslím si, že je taková změna vůbec možná.

Protože ale používání IE (jakékoliv verze) pokládám za zločin vůči webovým principům, moc toho o něm nevím, takže tu možná lžu, ale ani google mi neporadil …