janab

Prosím o sdělení započtené doby na děti do důchodu.Žena,ročník 1950, r. narození dětí 1970,1973,1976 a 1982.Děkuji

Nejlepší odpověď
aramah

Pokud se ptáte kdy půjdete do starobního důchodu:tak rok 1950 jde v 57letech. tabulka je na netu stačí zadat(starobní důchod žena)

Další odpovědi
BENYTA

Myslím,bohužel,že se nepočítá to,že se jednotlivé doby překrývají,smě­rodatný je pouze počet dětí.

janab

Děkuji za odpověď, ale o to se mi nejedná, jde mi o to, kolik let se mi započítá do důchodu na děti, když se jednotlivé doby překrývají.