Avatar uživatele
lola

Prosím o recept na skvělou škvarkovou pomazánku, díky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? iceT, hanulka11, hanny 2, Bičiště před 4789 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Nevím zda je skvělá, ale nám chutná.

Umelu škvarky, mezi ně strčím umlít i cibuli, přidám hořčici, trošku pepře a je to, pěkně zamíchám , uzavřu do sklenic nebo mažu na chleba, k tomu zeleninku

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Škvarková pomazánka z bůčku.
Koupila jsem asi půl kila bůčku,nakrájela na stejně velké kostky,spíš mensí,dala je pomalu škvařit na slabý plamen,ze začátku se podlévají trochou vody.Nesmí se připálit. Když jsou škvarky hotové,nechají se vychladit a pak se proženou mlýnkem na maso.Já mlýnek nemám,použila jsem mixér,zároven se škvarky přihodte cibuli.Česnek stačí protlačit lisem,celou směs osolte,opepřete podle chuti,přidejte trochu plnotučné hořcice a přidejte ztuhlé sádlo ze škvarků,dobře promíchejte a uložte do lednice.
Je to sice pracnější než z kupovaných škvarků,ale výsledek stojí zato,protože bůček si vyberete sama jestli tučnější nebo libovější.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Dělám pomazánku ze škvarků že je pomelu a knim pomelu zauzenou slaninu aby to šlo lépé roztírat a navrch potom si dá každý co mu cutná.Škvarky samozřejmě domácí pokud je seženete.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Úplně jednoduchý – pomlet škvarky,osolit,při­dat kremžskou hořčici,na drobno nakrájenou cibuli,vajíčko uvařené natvrdo a tatarku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek