Pokročilý

Prosím o recept na skvělou škvarkovou pomazánku, díky.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nevím zda je skvělá, ale nám chutná.

Umelu škvarky, mezi ně strčím umlít i cibuli, přidám hořčici, trošku pepře a je to, pěkně zamíchám , uzavřu do sklenic nebo mažu na chleba, k tomu zeleninku

Další odpovědi:

Zlatý

Škvarková pomazánka z bůčku.
Koupila jsem asi půl kila bůčku,nakrájela na stejně velké kostky,spíš mensí,dala je pomalu škvařit na slabý plamen,ze začátku se podlévají trochou vody.Nesmí se připálit. Když jsou škvarky hotové,nechají se vychladit a pak se proženou mlýnkem na maso.Já mlýnek nemám,použila jsem mixér,zároven se škvarky přihodte cibuli.Česnek stačí protlačit lisem,celou směs osolte,opepřete podle chuti,přidejte trochu plnotučné hořcice a přidejte ztuhlé sádlo ze škvarků,dobře promíchejte a uložte do lednice.
Je to sice pracnější než z kupovaných škvarků,ale výsledek stojí zato,protože bůček si vyberete sama jestli tučnější nebo libovější.

Zlatý

Dělám pomazánku ze škvarků že je pomelu a knim pomelu zauzenou slaninu aby to šlo lépé roztírat a navrch potom si dá každý co mu cutná.Škvarky samozřejmě domácí pokud je seženete.

Zlatý

Úplně jednoduchý - pomlet škvarky,osolit,přidat kremžskou hořčici,na drobno nakrájenou cibuli,vajíčko uvařené natvrdo a tatarku.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 844
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 496
Zlatý marci1 482
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.