Deli

Prosím o recept na moučník do fakt velké formy ve tvaru medvěda.

Manžel mi koupil před 2 lety formu na medvěda, protože ráda peču. Peču dorty, bábovky, ale co s takhle velkou, tvarovanou – a neotvíratelnou (lze jen vyklopit) formou?
Vůbec nevím. Jestli máte někdo zkušenost, prosím napište mi recept. Díky.

Nejlepší odpověď
hanny 2

Deli asi bude nejlepší nějaký osvědčený recept na dortu nebo bábovku co pečeš a několikanásobně navýšit ingredience.Tak ať se dílo podaří!

Další odpovědi
anonym

Jak píše hanny,dávku vybraného moučníku zdvojnásobit,upekla bych z návodů na velik.berana,oz­dobila jako medvěda,čokolá­dou,nebo bych udělala ledního z citronovou polevou.