wajsinka

Prosím o rady a názory. Jak se zbavím bolesti hlavy?

Dobrý den. Měla bych dotaz. Bude to rok co jsem dostala míčem do hlavy,byla to pořádná šlupka,ale na vše si pamatuji. 14 dní na to mě začala strašně bolet hlava, skončila jsem až v nemocnici na kapačkách,do toho se mi přidal zánět dutin a zápal plic. Nicméně už to bude rok a bolesti hlavy pořád přetrvávají. Absolvovala jsem CT mozku,RTG krční páteře,MRI páteře a nikde nic co by dokázali léčit. Takže řekli,že jde o cervikokraniální syndrom. Léčba nijakl nepokročila a bolesti mě omezují při sportu i práci. Děkuji za rady a názory.

Nejlepší odpověď
petra15

Ani se nedivím, ze te jeste bolí hlava…po takovém otresu mozku. Chce to ted jen cas na zahojení. Bud ráda – urcite jsi mela jeste velké stestí…

Další odpovědi
marci1

Po tak dlouhé době doporučuji rehabilitace. 🙂

mosoj

Tak syndromem to nazvou lékaři když ti nemohou pomoci.

Mirdas

Být delší dobu v klidu. Tedy vyhýbat se sportu a všech aktivit, kde by jste mohla opakovaně riskovat zřejmý otřes mozku.