Avatar uživatele
anonym

prosím o radu ukradli mi e-mail nevím jak získat zpět formulař nefunguje na heslo podám trestní oznámení osobní údaje

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4911 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

CCa před půl rokem jsem také přišla o e-mail. Když jsem kontaktovala několikrát administrátora,tak mi bylo řečeno,že se s tím nedá nic dělat,že musím čekat,že pokud se mi na e-mail nepovede přihlásit do půl roku,tak zanikne… E-mail stále funguje,ale bohužel ho používá někdo jiný. Měla jsem tam dost zpráv,které obsahovaly důležitá data,mám smůlu.....Daný e-mail jsem měla tři roky a k němu žádný jiný. Také se obávám zneužití…Dokonce vím i jak byl zneužit. Policie řekla,že mi s tím nemůže pomoci..... Takže podle mého máte smůlu. Založte nový a doufejte,že se Vám nic špatného nepřihodí…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Gollumek.88

podáš trestní oznámení? neuspěješ pokud si měl/a primitivní heslo. Nehledě na to, že jestli v podmínkách serveru, kde máš email, je napsáno, že za nic neručí, tak máš taky smůlu. V případě seznamu se s nimi dá ještě nějak domluvit. Kontaktuj administrátory serveru, když formulář na získání zapomenutého hesla nefunguje.

Formulace tvojí otázky je otřesná, plyne z ní, že chceš podávat trestní oznámení na heslo :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nefunguje na heslo?; Jiným prohlížečem se nepřihlásíte? A co přijímat všechny cookies? Napřed si udělejte pořádek v Nastavení a pak někoho obviňujte.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arni

A nepomůže položka – Získat zapomenuté heslo ?
Zkuste to. Zpravidla se při vytváření emailové schránky uvádí pomocný email nebo Jméno mazlíčka a pod. To by mělo pomoct. Pokud se do schránky dostanete, zadejte nové – pořádné heslo. Nejlépe kombinace čísel a písmen, popř. kombinací malých a velkých písmen.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek