Anizbor

Prosím o radu u nežádoucích účinku s lékem Warfarin.

Dostala jsem v nemocnici(pře­doperační vyčetření)oparace se mohla odložit po konzultaci s lékaři, k lékům na vysoký TK jsem dostala i Warfarin
.Po všech vyšetřeních a el.kardioverzi (arytmie srdce)Jsem dostala i Warfarin, užívala jsem ho 25 dnů.Nejdříve bolel žaludek,pak žlučník i ledviny,šla jsem k OL,poslal mě na sono,všechno bylo v normě,dostala jsem Nospu oba v domění,že je to žlučník,ale bolest byla značná při přísné dietě,žádný kapr a pod.se nekonal!Bolest hlavně v ledvině a krvavá moč,pak jsem Warfarin přestala v poledne 5mg.jak jsem měla užívat.Značně se ulevilo,beru dále Nospu,protože ledvna někdy dost bolí a často ještě tmavá,až krvavá moč.Proto se ptám,kdo má podobnou zkušenost a jak dlouho tento stav může trvat?Přejí vám všem hodně zdraví v příštím roce a jen samé pohodové dny,bez bolesti těla i duše.

Nejlepší odpověď
Babe

http://www.war­farin.cz/cs/moz­ne-nezadouci-ucinky.html