Avatar uživatele
Pokročilý

Prosím o radu u nežádoucích účinku s lékem Warfarin.

Dostala jsem v nemocnici(předoperační vyčetření)oparace se mohla odložit po konzultaci s lékaři, k lékům na vysoký TK jsem dostala i Warfarin
.Po všech vyšetřeních a el.kardioverzi (arytmie srdce)Jsem dostala i Warfarin, užívala jsem ho 25 dnů.Nejdříve bolel žaludek,pak žlučník i ledviny,šla jsem k OL,poslal mě na sono,všechno bylo v normě,dostala jsem Nospu oba v domění,že je to žlučník,ale bolest byla značná při přísné dietě,žádný kapr a pod.se nekonal!Bolest hlavně v ledvině a krvavá moč,pak jsem Warfarin přestala v poledne 5mg.jak jsem měla užívat.Značně se ulevilo,beru dále Nospu,protože ledvna někdy dost bolí a často ještě tmavá,až krvavá moč.Proto se ptám,kdo má podobnou zkušenost a jak dlouho tento stav může trvat?Přejí vám všem hodně zdraví v příštím roce a jen samé pohodové dny,bez bolesti těla i duše.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Pokročilý
 

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1283
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.