pentoda

Prosim o radu s USB

Zmizely porty USB Na ntb mi po aktualizaci dat přestaly fungovat všechny porty USB.Ani program Everest je nenajde,děkuji.

Odpovědi
www

S velkou pravděpodobností byl proveden nějaký nechtěný zásah do systému.
V první řadě bych vyzkoušel „Bod obnovení systému“, to by mělo problém vyřešit.
Začni v nabídce Start.
Zkušenost

arygnoc

ovladače.
dúfam, že máte poslednú funkčnú konfiguráciu.

Marsyas

Tak, zkus normálně vyhledat konflikty ve zprávci zařízení, pokud tam budou, vrať změny ovladačů a pokud ne, možná tam budou jednoduše zakázané. Vyhledej nový hardware a nainstaluj je „znovu.“
Pokud ani tohle nepomůže, musíš opravdu zkusit bod obnovení. Měl by být automaticky vytvořen před aktualizací…

hichkv

kup si nove usb,mozna se rozbilo