JájsemRaibek

Prosím o radu s názvem filmu?

Pamatuji jen stručný popis.
Prezident spojených států je odveden do trezoru a chlapík se potřebuje dostat ke kufříku co má u sebe, aby zabránil odpálení raket.
Jde o podvrh, když ho vedou do trezoru, tak vše i elektronický zámek vyrobila jedna firma-je tam nápis té firmy.
Myslím, že poradce pro bezpečnost, který je s ním v tom trezoru přeběhl na druhou stranu a chce, aby byly rakety odpáleny.
Jak se ten film jmenuje?
Děkuji.
Doplňuji:
Písmejkr-top secret to není :( chjo

Odpovědi
iceT

Napadá mě tento film,ale asi to není ono,viď?
http://www.csfd­.cz/film/14487-top-secret/
Doplňuji:
já uvedla film Peacekeeper-Top secret-písmejkr(Peace­maker)je úplně jiný filmeček s úplně jinými herci 🙂
Kdybys věděl alespoň herce,ale kdybys věděl,tak se asi neptáš,že jo…

iceT

a v tom případě si palec nezasloužím,leda tak za snahu 🙂

bolak

jestli se kvůli tomu cejtíš blbě, tak já ti smažu odpověď :)

iceT

jedině,že by byla vulgární,nesmys­lná,blábol,spam nebo jinak závadná…jak uznáš za vhodné…:-)

bolak

tak naštěstí je tu důvod „ostatní“, a do týhle škatulky se dá nacpat ledacos :)

iceT

to je taky pravda…

bolak

víš určitě že to byly rakety? nebyl to zdroj energie? vypnutí energie na celým světě?

JájsemRaibek

Vypnutí to nebylo. Teda snad, asi určitě :D
Byl to bunkr-trezor v podzemí, kam ho ochranka odvedla. A právě dál přesně nevím. Vím že ten dobrej se tam potřeboval dostat. Myslím, že prostřelil zed v místě, kde byl ovladač a na poslední chvíli se tam dostal. Bylo tam i neprůstřelný sklo. Fakt nevím.

JájsemRaibek

Tak už to vím, je to salt. Přestože s tím názvem elektroniky jsem se spletl a jde ještě o jiný film. Ale jinak je to salt.