Mefisto

Prosím o radu ohledně : Vypověd dohody o provedení práce dohodou ,jak je to s vyplácením mzdy ? Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Se zaměstnavatelem jste se „dohodli“ na ukončení Vaší práce k určitému datu. Po tomto datu v nejbližším výplatním termínu obdržíte poslední výplatu.

Další odpovědi
Drap

Záleží na tom, jakou jste měli s,louvu. Pokud jsi odvedl sjednanou práci, měl by jsi dostat dohodnutou mzdu. Pokud sjednaná práce končí, končí platnost i dohody o provedené práci.

Mefisto

smlouva byla sjednána dne 12.3 a ukoncena dnem 3.4 takze a mzda měla byt vyplácena do 15 dnu nasl. mesice

anonym

Pokud je takto nastaven výplatní termín zaměstnavatele, tak je to v pořádku. Důležité je vždy to, co máte uvedeno ve smlouvě.
Zaměstnavatel Vám může mimořádně vyplatit mzdu i dříve. Neměl by to ale provést později. Podle Vašich informací to vypadá na výplatu v příštím měsíci.