dodole

Jak u počítače zjistím, zda mi odešel zdroj?

Jak u počítače zjistím,zda mi odešel zdroj?
Počítač se rozjede, ale nezapípá… zdroj sebou jen asi 2× škubne, ale větráky běží… Monitor byl odzkoušen na jiném PC a funguje. HDD byl vyměněný před 2 měsíci, tak by mě zajímalo, čím by to mohlo být. Děkuji za rady předem.
HDD se normálně rozeběhne.. Vše jsem vyndal a zandal,vyčistil a stále bez rozdílu. HDD se rozjel,větráky běží( i ten na zdroji) ,ale na monitoru nic.

Nejlepší odpověď
gecco

Lecčím – od zdroje přes MB, CPU, RAM, grafiku po třeba vysunutou kartu ze slotu…
😉
Všechny karty vyndej a dej zpět, totéž konektory (přitom vyčisti počítač)…
___
Jen ještě dotaz – točí se disky?
______________
OK – pokud disky a větráky běží, je nejspíš problém s grafikou – buďto odešla, nebo je vysunutá ze slotu a nebo je špatně připojený kabel monitoru.

Další odpovědi
anonym

Neřeš to tady,raději jdi do servisu.

Celav

Koukneš se jestli tam je. Když ne tak někam odešel.

lexx

tohle na zdroj nevypadá, chyba bude jinde…servis nebo zkušený kolega