Prosím o radu na dobrou a hlavně levnou dovolenou u moře koncem srpna(ne chorvatsko), případně nějaký kontakt na CK.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Najeďte si na stránky INVIA.cz /má pod sebou cca 200cestovek/a tam se můžete přímo kontaktovat telefonicky a říct své představy na jak dlouho,kdy , za kolik, požadavky na ubytování , kam by to mělo asi být a oni vám ušijou dovolenou na míru a pak vám zavolají nabídky -buď si vyberete nebo ne. Za zprostředkování nic neplatíte.

Já to taky tak dělám a jsem spokojená.

Další odpovědi
mjanuna

Jukni na na juniortour.cz, zájezdy mají za dobré ceny.cz

Zdroj: www.juniortour.cz